Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гостя: Тетяна Бугаєць, письменниця
Ведуча: Інеса Опіканець

 

  Кожній людині важливо зрозуміти, навіщо вона прийшла у цей світ, і що її чекає, коли її земне життя скінчиться. Про це говорить християнська письменниця Тетяна Бугаєць. Цікаво, що у її наверненні до Бога відіграла роль одна християнська книжка. А сьогодні Тетяна сама здійснює письменницьке служіння, щоб читачі знаходили Того, Хто є Шлях, і Правда, і Життя…

 

«Я бачу себе перш за все як християнку, людину, яка пережила 25 років тому зустріч із Богом. Ця зустріч… змінила все моє життя. Також я бачу себе, звичайно, дружиною, я бачу себе мамою своїх дітей, і людиною, який займається творчістю...»

 

«... Потрібно почати, напевно, з того моменту, коли сталася в моєму житті подія, коли я пережила зустріч з Господом, бо я все ж пишу на християнські теми. Тому ці дві події дуже пов'язані, одна випливає з іншої...»

 

«... Відбулося моє покаяння і навернення дуже швидко, можна сказати, за одну ніч. Можливо, когось це здивує, але згодом я міркувала і думала, що коли людина знаходить Бога, і так швидко та стрімко, то, напевно, Бог уже давно шукав цю людину, давно її кликав до Себе. І, можливо, людина цього не усвідомлювала, не розуміла, і ось Господь таким чином привернув моє серце до Себе...»

 

«... І я пережила ось таке, можна сказати, нищівне, радикальне, швидке навернення, яке докорінно змінило хід моїх думок, мій світогляд, всі мої плани і, взагалі-то, напрямок мого життя. І згодом, звичайно, коли я стала ставити питання Господу: «Яка Твоя воля на моє життя?», Він крок за кроком почав мені це відкривати. Й ось почався мій шлях у Бозі...»

 

«... Написано: ніхто не шукає Бога, і це так. Якщо Бог нас не почне шукати першим, ми Його не шукаємо. Але, знову-таки, нам потрібно про це думати, чому ми приходимо в цей світ, навіщо ми живемо, і що нас чекає за межею фізичного життя»

 

«... І Господь докладає людей в служінні, і, ви знаєте, ми як у зв'язці. Господь зазвичай з'єднує людей з однаковим хистом, з однаковим покликанням, щоб вони разом приносили плід...»

 

«Наша душа і наш дух безсмертні. І важливо в цьому житті зрозуміти, навіщо ми сюди прийшли: [щоб] пережити зустріч із Творцем. Ви знаєте, у Ліни Костенко є такий невеликий віршик: «Життя спливе, немов вода, І відцвіте, немов вишнева гілка, В житті одна помилка – не біда,  Біда – коли усе життя помилка». От я вважаю, що життя є помилковим, коли людина так і не пізнала, навіщо вона прийшла у цей світ. Коли вона не знайшла часу, щоб підняти свої очі догори і подумати: а що там, за гранню цього життя?..»