Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Олександр Цигульов, служитель церкви ЄХБ «Відродження» (Харків)
Ведуча: Ірина Суботовська

  Наш світлий гість із Харкова – служитель церкви «Відродження» Олександр Цигульов має дуже цікаве захоплення, яке має прямий стосунок до Біблії – він виноградар. У спільноті «Відродження» регулярно відбуваються зустрічі виноградарів з усіх куточків України.  Докладніше про цей цікавий досвід, а також про зміни, які у його житті здійснив Бог, Олександр розповідає  у нашій програмі.

 

«Нині у мене дуже багато друзів по винограду і в нашому молитовному будинку ми два рази у рік проводимо зустрічі виноградарів Харківщини. Так що це дуже цікавий шматочок мого життя... Я думаю, що на початку вересня у нас буде чергова зустріч виноградарів. Це дуже багато винограду, близько сотні різних сортів. Це близько сотні людей, які приїжджають із різних міст навіть України. Досить цікавий момент мого життя»

 

«... Коли ти приходиш з роботи, наприклад, втомлений, і біжиш відразу у свій виноградник, десь щось обв'язувати, обприскувати, дивишся, чи дозріли ягоди... Це справді якийсь інший погляд на світ, і це дає тобі змогу не метушитися, не жити, як білка в колесі...»

 

«... Євангеліє має ключове значення. Коли людина має сумніви, коли людина скептик або вона вірить у безліч богів, коли вона звертається до Євангелія і хоча б трошки молитви, хоча б трошки довіри - ви знаєте, може статися справжнє диво: у людини з'являються і віра, і довіра, і з нею відбувається дивовижна трансформація»

 

«Я думаю, що Господь спершу з нами працює як із маленькими дітками. І Він про нас піклується саме таким ось чином. Але минає час і Він ставить нам завдання: Він хоче, щоб ми навчилися ходити, щоб ми навчилися харчуватися, щоб ми навчилися самі приймати рішення...»

 

«... Можливо, таких от яскравих моментів Божого втручання, Божих відповідей стає менше, але для мене Писання не стало чорно-білим. Для мене життя не стала чорно - білим. Воно з кожним днем ​​стає все більш кольоровим...»

 

«Мені сьогодні не потрібні підпори... Ось я молюся: Господи, дай мені напоумлення. У мене бувають важкі ситуації і я шукаю цього напоумлення. Воно приходить, можливо, не так швидко, але приходить»