Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У цей день до нас, можна сказати, прилетіла, не всім ще відома - Наталія Соболєва (Птаха). Чому Птаха?

Та тому, що літає вона з міста в місто, співає на різних майданчиках, своїми піснями змушує людину зануритись у глибокі внутрішні роздуми про земне життя. «Птаха» ще й тому, що любила співати на деревах ... правда, не запитали, як з цим обстоять справи зараз, адже, дівчинка вже виросла ). Наша гостя каже, що співала навіть у дитячому садку, для того, що б «приспати» дітей, яким це було абсолютно не цікаво, скажемо чесно – Натальї це вдавалося (навіть вихователі впадали в дрімоту).
До речі, в дитинстві найулюбленішою її сценою - був під'їзд, на сходинках, якого наша гостя давала концер присутнім бабусям. Слава Богу, що талант, який був дарований Наталії Богом, допомогли розкрити її батьки, які зробили все, щоб Наташа розвивалася далі, тому була і музична школа, і музичне училище, курси при ГІТІСі.
Наталя, пережила у своєму житті достатньо, щоб вчепитися за Господа усіма своїми силами, триматися і не відпускати Бога. Переживши тривалий час довгої темряви - зараз в її житті горить світло, яким вона дуже дорожить.