Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

«Пісня Неба»2 квітня у Києві відбувся концерт пам’яті християнського виконавця, автора 30 альбомів, прекрасної людини, світлого друга нашої радіостанції – Валерія Коропа. Вечір хвали і поклоніння Господу Ісусу Христу «Пісня Неба» був присвячений дню народження артиста.
Це був не просто концерт, а дійство, сповнене Божої присутності. Дружня, сімейна атмосфера, прекрасні пісні-прославлення Господа, які співав увесь зал, вдало підібраний відеоряд з виступами та інтерв’ю Валерія Коропа – наповнили серця присутніх трепетом, благоговінням і приємними спогадами про його багаторічне служіння Богу.Більше 20 пісень Валерія Коропа виконали його близькі друзі, а також донька Вероніка Короп-Каменська.Одну з пісень, написану Валерієм Коропом на слова Псалма 41 – «Лань» –  виконала Генеральний директор ТРК «Еммануїл» Галина Волченко. Пісня передала посил не сумувати в душі, а завжди уповати на Господа, у Якому наше спасіння!


Також на сцені виступив ведучий Світлого радіо Владислав Бондарьков з піснею «Во Христе одна семья».

Завершився вечір хвали і поклоніння піснею Валерія Коропа «Ісусу слава!», яка за час роботи нашої радіостанції звучала 5,5 тис. разів – і це тільки в ранковому ефірі!

 

Дякуємо усім радіослухачам, які відгукнулися на запрошення в ефірі Світлого радіо, і які долучилися до прекрасного вечора поклоніння в пам’ять про благословенного брата Валерія Коропа!

Протягом березня-квітня в ефірі Світлого радіо звучав цикл програм пам’яті Валерія Коропа. Студію відвідали музиканти Роман Ващук, Марина Сєркова, Едуард Гльоза, Сергій Львов, Сергій та Олеся Закатюри, Світлана Шимко, Назар Масютка, Оксамита, Андрій та Ліна Матвєєви, дружина Валерія Коропа – Ірина Короп, та донька – Вероніка Короп-Каменська. У прямому ефірі гості ділилися своїми згадками про Валерія Коропа, як про чудового друга, талановитого виконався Божих пісень, ревного служителя, прекрасного сім’янина, чоловіка та батька. Ефіри програм можна прослухати на подкасті радіо – https://media.svitle.org/podcasts/svitli-gosti-na-svitlomu-radio, або ж – подивитися трансляції програм на каналі Світлого радіо в YouTube – https://www.youtube.com/user/svitleradio/videos.

 

Трансляція концерту «Пісня Неба» доступна до перегляду в мережі Facebook.

 

https://www.facebook.com/koropclub/