Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Християнське радіо «Еммануїл» або, як ми його називаємо,  Світле радіо, святкує свій 17-тий рік. Це юначий вік. Це коли життя лише розпочинається. Щось вже встигли зробити, але саме головне, що ми маємо зробити, – воно попереду.

Дякуючи Богові, маємо своїх слухачів, співробітників, тих, хто вболіває за працю, за служіння Світлого радіо.

Служіння розпочалося тоді, коли був мир, коли на нашій землі панував спокій, коли люди жили своїм звичайним життям. Але прийшла війна.

Страшне слово! Несподівано прийшла, нагло. І це великий стрес, велике горе для багатьох і для всієї держави. І ось в цьому періоді роль християнського радіо надзвичайно велика, тому що Слово Боже каже, що не хлібом єдиним буде жити людина. Як і побороти ворога однією зброєю теж неможливо.

Є сила, яка в Бозі захована, є сила в Слові Божому. Воно могутнє, Воно благословенне. Це духовний меч, і, коли ми звіщаємо Його, тоді торжествує правда, тоді зло долається Словом Божим і нашою молитвою.

Тому хотілося б побажати Світлому радіо бути завжди налаштованим на те, щоб проповідувати це чисте Слово Боже. Ми живемо в той час, коли в гонитві за кон’юнктурою люди намагаються посвячувати передачі політичним, гуманітарним проблемам, навіть інтимним. І ось так інколи у християнському радіо варяться ці теми, які не завжди тактовні, коректні і не настільки актуальні для народу, який потребує і живого слова і нашого Господа Ісуса Христа. Тому хай Бог благословить вас, ваших всіх співпрацівників, ваші радіопередачі, які дійсно покликані звіщати Божу благодать і Боже спасіння в Ісусі Христі.

І ще хотілося б прочитати коротенький вірш, який я написав недавно.

Верніте волю в Україну,
Верніте мову солов’їну
І землю нашу мальовничу,
І берегти, кохати зичу.

Любов до ближнього верніте,
Батькам пошану поверніте,
Верніте мир на землю милу,
Відкиньте геть нечисту силу.

Верніте Бога в рідний край -
І на Вкраїні буде рай.

Віримо, одного разу вся ця біда закінчиться. Ми віримо, що Бог скаже Своє останнє Слово, і Воно буде рішучим, могутнім, будівничим Словом. Віримо, що для України настануть кращі часи не лише в благополучному житті і в добробуті, але в усвідомленні своєї потреби в Бозі, що окрім земного життя є життя вічне, і ми потребуємо Божої благодаті, спасіння для нашої душі. І наш народ навернеться до Господа.

Молимося і просимо. Ви також звіщайте це слово, Божу благодать для нашого народу. На сьогодні це неймовірно важливе і актуально, бо лише в Бозі і Його Слові ми знаходимо спокій, натхнення і розуміння волі Божої відносно нас і всієї нашої країни.

Хай Господь всіх рясно благословить!

Віталій Козубовський,
старший пастор церкви "Дім Євангелії"