Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Богдан Олейник, актор, радіоведучий
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

   Уже в дитинстві Богдан Олейник виявляв неабиякий хист до  акторства. Бабуся читала йому на ніч казочку, а наступного дня в дитячому садку маленький Богданчик збирав навколо себе «поважну» аудиторію з хлопчиків та дівчаток і переповідав їм почуту казку в ролях. Усім, за словами нашого гостя, було цікаво. Уже з того, як Богдан жваво та енергійно відповідав на запитання у радіоефірі, можна переконатися: акторський талант йому притаманний.  Багато цікавого про роботу актора, ведучого, а також про свій шлях до Бога розповідає наш світлий гість. 

       «…Від Бога в нас є у кожного, я думаю,  свої дари і таланти,  і наша мета, можна так сказати, – віднайти ці дари і таланти, і їх розвивати»

 

       «…Я розумію, що з комп’ютером я довго спілкуватися не зможу. Мені обов’язково потрібне спілкування з людьми - комунікація жива…»

 

       «…Я читав Псалми і це те, що мене надихало. Я читав про ті випробування, труднощі, які проходив цар Давид і мене це надихало, і я розумів: у мене все в житті ще не так погано…»

 

       «До нас час від часу приходили з різних кіностудій і просто в університеті інколи проводили кастинги…»

 

       «Труднощі – це брак проектів. Коли їх немає [проектів], коли ти сидиш без роботи, то це, звичайно, досить важко»

 

      «Я майже кожен  день намагаюсь хоча б одну серію якогось фільму дивитися.  Оцінювати з акторської точки зору, ну, і для загального розвитку»