Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гості: Юлія Белінська, Ігор Меллоу, гурт SKEEMANS MUSIC
Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

   Нещодавно пісня «Він є» гурту SKEEMANS MUSIC стала лідером конкурсу «Хіт-конвеєр», головне завдання якого – відкривати нові імена та стимулювати розвиток якісної сучасної україномовної пісні. Особливо приємно, що у цьому конкурсі перемогли талановиті християнські виконавці, котрим було ще й надано можливість зняти кліп на свій музичний твір.

   Цього разу представники команди  Юлія Белінська та Ігор Меллоу представили в нашому ефірі ще одну нову пісню гурту – «Все, що треба»,  та розповіли, що є найважливішим у реалізації будь-яких починань та мрій…

 

     «... Те, що ми побачили після - це якісь радіоефіри, якісь телеканали, де ми мали можливість говорити відкрито про свою віру, говорити відкрито про те, що ми маємо серйозну позицію, маємо принципи у своєму житті. Я думаю, що для нас - це найважливіше, що ми взагалі могли отримати від цього конкурсу»

 

    «...Наші пастори підтримують нас і для нас це дуже важливо... Це ті люди, які можуть скерувати, коли, наприклад, вони відчувають, що щось не так, що потрібно десь приспуститися на землю або десь потрібно більше часу приділити особистим стосункам з Богом. Просто ця підтримка - дуже важлива...»

 

   «Хотілося б побажати насамперед зберігати своє серце, мати близькі стосунки з Богом, тому що це важливо в будь-яких мріях, в будь-яких починаннях, в будь-яких цілях, в служінні Богові, в церкві або поза церквою...»

 

   «...Потрібно мріяти по-крупному і потрібно виходити все ж за рамки і розвиватися професійно - це важливо дуже, тому що коли ми хочемо бути справді світлом у цьому світі і особливо в нашому середовищі.., так потрібно відповідати і потрібно розвиватися, але при цьому завжди зберігати своє серце в чистоті і бути тими, за ким люди просто дивляться і бачать, що вони - якісь інші...»