Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Діана Овсяннікова, співачка, викладачка вокалу
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

   У нашій студії – жінка, яка «співає джаз». Як зазначає Вікіпедія, Діана Овсяннікова — володарка унікального академічного вокалу. Діапазон її голосу — три октави. Діана є вокалісткою відомого колективу «Lush Life», викладачкою вокалу, а також дружиною і мамою.

   У нашій програмі Діана Овсяннікова розповідає, чому і за яких обставин захопилася джазом, у чому полягає головна «заповідь» будь-якого педагога з вокалу, яка біблійна жінка є для Діани прикладом і як саме можна служити Богові через музику.

 

  «...Якщо брати мою історію, то голос мій зовсім не джазовий у нашому, українському розумінні... Я спочатку займалася як академічна вокалістка, мені говорили: «Ось, давай, у тебе вийде...»

 

   «Головна заповідь будь-якого педагога з вокалу - «не нашкодь». Тому що зіпсувати справді дуже легко, і потім повернути дуже важко...»

 

   «...Для мене Марія - це такий зразок жінки. Я у неї намагаюся [вчитися], якщо мені важко...»

 

    «Коли я співаю колискові, я теж співаю для Христа. Тому що це чоловічок, якого дав мені Бог. Ми намагаємося в кожному бачити Бога, ми вчимося цього. Я співаю для Христа, навіть коли я просто сиджу і співаю, щоб підняти собі настрій...»