Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Андрій Бурда, педагог-дефектолог, реабілітолог дітей з особливостями розвитку
Програма: «Світло підтримки»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

 

  Так склалося,  що Андрій Бурда разом зі своєю дружиною Юлією виховує особливого сина. Спочатку прийняти той факт, що дитина – не така, як ніші, було дуже важко. Але згодом Андрій згодився з Божою волею. І Господь використав цю ситуацію для Своєї слави – Андрій став реабілітологом дітей з особливостями розвитку. І нині він не тільки  допомагає своєму синові, але й іншим дітям зі схожими проблемами здоров’я. Бог здійснює чудеса у наших стражданнях та випробуваннях. У цьому Андрій Бурда переконався на власному досвіді…

 

  «Найважче, що може бути в житті - робити зусилля над самим собою. Це чисто моя думка. Я не раз стикаюся з цим. Але коли ти робиш зусилля над собою, наступного разу те, що потрібно тобі повторити - зробити зусилля над собою - тобі це вже набагато легше робити. А якщо це приходить день у день, то просто це стає твоєю нормою життя...»

  «... І я от пам'ятаю тоді сказав дружині:« Ось мої руки, ось мої ноги, ось що скажеш - я буду робити, вчи мене з цими дітьми, ось що потрібно - я буду допомагати»

   «Я дуже надихнувся тим, що я можу допомогти не тільки своєму синові, а ще іншим дітям. Не важливо, який діагноз, не важливо, яка потрібна допомога саме в розвитку, я знав, що я можу це зробити»

   «...Моя мрія стосовно до нашого сина (йому вже 20 років): мені хочеться, щоб далі він не залежав від нас, не залежав від батьків, щоб він рухався життям самостійно. І я вірю, що у нього це вийде...»

   «Намагаюся навчити дітей думати. Щоб вони розуміли, для чого вони це роблять і навіщо це роблять. Коли приходить розуміння, тоді запускаються багато різних процесів - психічних і фізичних...»