Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гості: Анна та Мар’яна Поночевні, співачки
Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

   Співачку Анну Поночевну добре знають наші слухачі. Її пісні часто звучать у нашому ефірі. А от із її дочкою Мар’яною ще не було нагоди ближче познайомитися. Сьогодні у нашій програмі Анна та Мар’яна розповідають про свою родину, свої здобутки, а також свою творчість, яка є невід’ємною частиною їхнього життя. Ви почуєте декілька пісень у  виконанні наших гостей.

  Анна: «...У нас міра відповідальності є постійна, як у квартирі, що ти повинен робити, так і вдома, що ти повинен робити. І в нас є такий момент як обговорення. Ми завжди, на будь-яку тему розмовляємо... Тобто, стиль мого виховання побудовано на спілкуванні... І для мене, напевно, це найважливіше...»

   Мар’яна: «Ще складність в тому, що в мене підлітковий вік. І в мене є складність не переходити межу емоційності і все ж бути, [як написано в Посланні] до ефесян 6:1: «Діти, слухайтеся своїх батьків…». Тому для мене як для віруючої дитини це досить складно. Але особисто я підходжу до цього з точки зору домовленості з Богом… І  я зараз дивлюсь на життя таким чином, що коли я домовилась з Богом,  якщо в мене є  з Ним якісь стосунки, то все інше влаштується… Я хочу ставитись до того, коли мама щось попросила,  зі смиренністю. Не завжди в мене це виходить, але реально Бог мене змінює…»

 

     Мар’яна: «…До сцени потрібна підготовка – і моральна, і психологічна. Але це реально дуже складно. І мені мама дає більше дає порад  про життя, а не у вокалі, і я за це дуже вдячна»

 

     Анна: «Коли я займаюся з «Joyfulband» [дитячим музичним колективом], я бачу дітей у процесі. Я бачу, як горять їхні очі. А мені, напевно, в цю секунду більшого плоду не потрібно...»

 

    Анна: «...Бог діє насамперед через батьків для дитини. Тому діти часто до батьків так і ставляться... Але приходить момент, коли кожна дитина зустрічається зі своїм Богом...»

 

   Мар’яна: «…Коли тебе оббризкала машина калюжею, коли на тебе накричав хтось на роботі, коли тобі не усміхнулися, хоча ти багато чого зробив для цієї людини, коли не побачили твоєї праці, коли тебе ніхто не поздоровив з днем народження, Він [Бог]  завжди з тобою, хоч що б відбувалося. Навіть коли ти від Нього відвернешся…»