Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Оксамита, співачка
Програма: «Світлі посиденьки»
Ведуча: Надія Кондратюк


  «Мир»  –  коротеньке слово, але надзвичайно важливе. Це той стан душі, якого вкрай потребує кожна людина. Де знайти мир? Як його досягти? Як зберігати мир у серці, коли навколо непевність? Ісус Христос дав на ці запитання відповідь: «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!». Він Сам є Відповіддю, Він Сам є Миром, який усім нам потрібен…

  Про мир як основу духовного життя ведуча Надія Кондратюк  говорить з відомою  співачкою Оксамитою.

 

«…І навіть люди, які нечасто ходять у церкву, не пастори, не священнослужителі, але майже всі, коли там щось стається в житті, майже всі говорять потім: «Я відчував, що це щось не те. Я відчував, що не потрібно було так робити».  Це інтуїція, це щось згори, це наше серце… Це щось усередині нас, вкладене Богом, і створене, щоб спілкуватися з Ним, отримувати інформацію від Нього, не тільки від своїх знань, від досвіду…»

 

«…Як цей мир мені отримати? Звідки він до мене прийде, от просто зараз, якщо я переживаю дійсно бурю у своєму житті? І як мені його втримати?.. Перше, що я хочу сказати: Бог зацікавлений у нас, щоб дати нам цей мир. Він є Сам Бог миру…»

 

«Бог зацікавлений у тому, щоб ми мали цей мир. Це Його воля. Інакше це життя було б таким суцільним стражданням. Як можна проходити все те, що ми проходимо, без миру?  Це майже нереально. Він є Сам Бог миру. Він хоче навчити нас того миру. І я думаю, що, крок за кроком, передусім нам треба навчитися слухати Бога. От просто дослухатися  до Бога. Він завжди говорить. Він так нас створив, що ми повинні бути залежними від Нього. І якщо ми Його не чуємо, це не проблема в Його передавачі. Це проблема у нашому ресівері. Нам треба бути на Його хвилі»

 

«…Його хвиля – це коли ти просто кажеш: «Господи, де Ти є?» (отак у мене почалося кільканадцять літ тому), «Де Ти є?», «Хто Ти є?», «Який Ти є? Я би так хотіла дізнатися про Тебе більше». Й от на таку молитву - миттєва відповідь. Буквально через якийсь час щось станеться. Ти почнеш чути те, що раніше не чув…»

 

«…Усе набагато простіше і тривіальніше. І Бог нам у Біблії чітко сказав, де отой шлях миру, як його знайти. Він  і є в цьому Священному Письмі…»