Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Оксамита, співачка
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Рух «ЖИВИ» реалізує багато  цікавих та успішних проектів, які приваблюють увагу великої кількості людей. Через ці проекти – вуличні фестивалі – благовісники руху прагнуть донести відвідувачам заходів послання про Божу любов. До речі, 21 вересня на Контактовій площі у Києві відбудеться чергова масштабна подія – ЖИВИFEST 2019. Розваги для дітей та корисні воркшопи для батьків, богатирські ігри та майстер-класи для довголіття,  арт-батли та презентації книжок українських авторів. Особлива акція - Марафон миру. Все це та багато іншого – чекає на тих, хто відвідає фестиваль.  

   Про концепцію вуличних фестивалів і своє покликання співачка Оксамита, яка очолює рух «ЖИВИ», і розповідає у нашій програмі.

 

 «…Коли Бог створює людину, Він настільки все продумує, починаючи від зовнішності, талантів, дарів, того, що надихає. Для мене подібні заходи [як День подяки] – це таке натхнення, що я дуже швидко відновлююсь… І в тому є і величезне диво,  і секрет, і відповідь на всі зразу питання. Якщо ми у волі Божій, то Бог турбується про те, щоб ми відновлювалися  і надихалися. Тому що творити волю Бога, бути в центрі Його задуму  для людини це – насолода, натхнення і це сила»

«Я розумію як людина духовна, зі смиренням таким хочу сказати, що для мене важливіше за все є виконання місії Божої у моєму житті. Я вже років 7-8 тому як отримала це обявлення, що одного разу ми  будемо всі стояти перед Богом. Ми будемо звітувати перед Ним не за те, що люди нас просять робити, чи люди очікують від нас, а за те, що Він нас попросив зробити…»

 

«Місія, яку Бог поклав на нашу команду – проповідувати Євангеліє, але так само  - обєднувати віруючих людей у такому міжцерковному благовісті… Час пролетів і ми маємо деякі вже зараз плоди, коли до 20 церков обєднуються на наші великі фестивалі…»

 

«…Для мене – це просто: «зловити кролика» - привабити людей. Привабити їх красою, музикою, професійністю, простотою. Якщо треба – нагодувати. Якщо треба  - їм щось заспівати. Якщо треба – заспівати з ними разом. Так само вибудовувалися наші фестивалі…»