Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Олена Моісєєнко
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Оноре де Бальзак сказав: «Серце матері – дуже глибоке: на його дні ви завжди знайдете прощення». Сьогоднішня зустріч – підтвердження цих слів. Олена Моісєєнко – гостя нашої програми – довгий час боролася за порятунок свого залежного сина. Сьогодні він – вільний і хвалить Бога за зцілення та спасіння.  Нехай історія Олени підбадьорить багатьох матерів не опускати рук та продовжувати боротьбу за своїх дітей…

«... Мені прийшло однієї ночі таке видіння: бурхливий потік, брудний, швидкий, мене несе, я не можу навіть чинити опір, я борсаюсь, відчуваю, що сили мене покидають, а береги - дуже високі та обривисті, й ніби залізобетонні плити на них. І раптом - виноградна лоза. До цієї лози мене прибило, я вхопилася, але сил у мене - вже не стає. Я, як по шкільному канату, почала підніматися вгору. А верх я не бачу, де. І дивне відчуття: що вище я піднімалася, то мені було легше. І раптом я вибралася на самий верх і - диво: там дерева одночасно в кольорах, в плодах, птахи співають, трава, квіти - таке полегшення, така радість! Я зрозуміла, що це - рай. Я згадала: мій Бог мене не забув, Він - зі мною... Я тоді ще не читала Біблію, але в Євангелії від Іоанна, 15 розділі чітко написано, що «Я [Ісус] - виноградна лоза». І це сновидіння дало мені надію, повернуло мою віру, що Бог мене не покине, Бог - з нами...»

 

«... Бог надсилає нам людей, обставини, допомагає нам побачити, в чому проблема в тобі самій. Я зрозуміла, що я створювала комфортну зону для свого сина. Я була тією підпорою, яка його весь час тримала на плаву. А потрібно прибрати цю підпірку. Впаде - ну що ж, впаде до самого дна. Але він тоді відштовхнеться. Відштовхнеться і буде шукати вихід...»

 

«... Бог мені дав таку віру, що Він має силу. Він сильний виправити, змінити і відновити, як у орла його юність. Повернути те, що забрав сатана»