Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Гість: Валерій Решетинський, єпископ Союзу євангельських церков України «Українська місіонерська церква»
 Програма: «Світлі гості»
  Ведуча: Ірина Суботовська


  Нашу студію відвідав уже відомий багатьом із вас, друзі, єпископ Союзу євангельських церков України «Українська місіонерська церква», Президент інституту генезису життя та Всесвіту, знаний радіопроповідник, автор і ведучий програми «Що є істина» Валерій Решетинський. Валерій Миколайович пояснює, чому на Заході Україну вважають «духовною житницею», а також розповідає, які кроки на захист християнських цінностей робляться у нашій державі та закликає утверджувати Божі істини і вирішувати духовні проблеми суспільства всіх, хто любить Господа та небайдужий до долі своєї рідної землі…

 

 

   «…Навіть коли довелось спілкуватись з європейськими парламентарями, вони казали: «Ми чекаємо Україну в Європі з її піснями, з її менталітетом, з її любов’ю до батьків, до матері, з тими цінностями, які віками формували фундамент, глибини нашого суспільства. Наш народ, як кажуть, кордоцентричний, тобто, має осердечений розум»  

 

  «…Наша країна, наш народ, християни мають абсолютно безпрецедентну можливість  проповіді Євангелія, вільно висловлювати свої думки. І я думаю, що це один із дуже важливих чинників,  одна із цінностей, які має на сьогодні наше суспільство»

 

  «Коли прийшов час свободи, ми розуміємо, що це зовсім інші виклики для Церкви: це поширення Божого Царства. Ключове слово для всіх церков – «Ідіть!», служіть своєму народу, проповідуйте Євангеліє...»

 

  «…Нам, християнам просто треба повернутись обличчям (я називаю це «соціальним Євангелієм»), до всіх проблем суспільства. Христос сказав: «Прийдіть до Мене, всі обтяжені, знедолені, струджені, Я вас заспокою». І Церква повинна бути відповіддю на всі проблеми цього суспільства. Вона – не стороння організація. Вона не повинна бути на околиці суспільства… Бог буде питати з нас, це перше…»