Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Тетяна Монакова, лікарняна клоунеса
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  До нашої студії завітала незвичайна гостя. Тетяна Монакова – лікарняна клоунеса. Разом із групою волонтерів вона підтримує дітей у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку та інших закладах. Докладніше про це цікаве і таке потрібне служіння (потрібне для тих діток, які борються з онкологічними захворюваннями) ви дізнаєтеся просто зараз, із нашого інтерв’ю.

 

«Одного разу я відчула в собі поклик іти до дітей саме в лікарню. В мене було чітке розуміння, що це діти – тяжкохворі…»

 

«Стукаючи в двері, ми не знаємо, що буде за дверима в тій палаті, чи буде дитина готова нас прийняти… В лікарні у дитини мало хто запитує її дозволу. А клоун – це той, хто визнає дитину головною…»

 

«Я прийняла для себе рішення дивитися на кожну конкретну дитину не як на приречену, а на ту, що бореться в даний момент із конкретною проблемою.   І я можу допомогти їй, полегшити цей шлях у боротьбі з хворобою…»

 

«Ми намагаємося відволікти його [дитину] від болю,  хвороби, щоб у той момент, коли ми з ним,  щоб це були, перш за все, стосунки… від серця до серця, але незвичним способом – через якісь жарти, мовою дітей… Жартівливою мовою ти можеш з ними говорити про деякі речі…»