Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гість: Давид Снід, викладач УБТС (Львів)
Ведучий: Владислав Бондарков

 

 

  Із Давидом Снідом, американцем, який живе у Львові і який, до речі, чудово спілкується українською та любить, щоб його називали саме Давид, а не Девід,  ми говорили про Царство Небесне і царство земне, про їх точки перетину. Як Царство Небесне стосується життя окремої нації і як воно співвідноситься з нею, як відображається у прагненні цієї нації здобути незалежність…

 

«Мій погляд – я шукаю баланс. Баланс такий: якщо дивитися саме на Новий Заповіт, якщо читати, наприклад, 17 розділ Книги Дій, Бог створив країни, кордони держав. Якщо читати решту  [розділів] Книги Дій, і Павло, і Варнава, і Сила свідчили політикам, вони говорили з ними, ці люди каялися, і вони ні разу не просили в них, щоб вони склали свої повноваження, щоб вони не ставали губернаторами або мерами. Їхнє покаяння не було в тому, щоб покинути свій офіс…»

 

«… Патріот – це той, хто бажає найкращого для своєї країни. І, якщо людина – не патріот, я вважаю, що людина грішить проти Бога і проти своєї країни…»     

 

«Якщо людина працює на благо свого суспільства, це має бути один із видів [виявлення] любові до свого сусіда, до свого ближнього, як Ісус сказав…»

 

«… Важко уявити все те, що буде, коли нарешті ми будемо там  [у Небесному Царстві]. І там буде Царство Боже. Але, з іншого боку, якщо ми християни, ми вже як громадяни цього Царства. Ми хочемо любити ближнього всіма чинами, які Бог дає…»