Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гість: Олександр Шевчик, пастор церкви «Слово істини» (Запоріжжя)
Ведуча: Олеся Василенко

 

 

  У Біблії є такі слова: «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя». Чи мається тут на увазі фізичне здоров’я серця? Як саме слід стерегти своє серце, чого потрібно уникати? Які результати це принесе? На цю тему розмовляємо з пастором запорізької церкви «Слово істини» Олександром Шевчиком.

 

«Звичайно ж, мається на увазі внутрішність людини, її душа. Звідти йдуть всі джерела життя. [Серце] - це те місце, з чого виходить все в житті людини...»

 

 

«... І ми бачимо вже в житті людини її вчинки, її слова, її поведінку - це якраз те, чим насичене серце людини... Ісус сказав, що те, що не входить до серця, не  може осквернити його. І ось якраз питання: як зберігати своє серце? Це не допустити, щоб у серце увійшло щось погане. Це означає не дати можливості увійти в серце чомусь поганому...»

 

«Перше - це очі: те, що бачить людина, на що вона дивиться, куди вона звертає свій погляд. Одного разу Йов сказав таке слово: «Умову я склав був з очима своїми, то як буду дивитись на дівчину?». Тобто, він прийняв рішення, щоб не дивитися своїми очима і не чинити перелюбу через зір...»

 

«Друге - це вуха людини: що я слухаю? Хороші речі, чи я перебуваю серед людей, які зводять наклеп, які обзивають, які погано щось говорять? І те, що людина чує, це входить в серце її...»

 

«... Так само ми можемо говорити про уста людини. Здається, ну як це: те, що я говорю, воно входить у мене? Написано: «Із плоду уст людини насичується її шлунок... Твором вуст своїх він насичується... Смерть і життя - у владі язика...» ... І виходить, коли людина говорить якісь погані слова, цим станом, цим ставленням наповнюється її все нутро...»

 

«... Та інформація, яка навколо мене, входить до мене через мої очі, мої вуха, мої думки, мою пам'ять, це все привносить осквернення, і серце людини - набагато цінніше... Я хочу бути благословенною людиною, я хочу бути щасливою людиною, я хочу бути успішною людиною, я хочу, щоб у мене було життя, і не було смерті... Тому Ісус закликає, щоб ми стерегли своє серце...»