Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Віктор Матвєєв, Президент місії «Мир дому вашому»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Чого Господь чекає від кожного з нас? Насамперед ми маємо пізнавати та виконувати Його волю. А пізнаємо ми Божу волю, коли досліджуємо Біблію. Тільки знаючи Господа, розуміючи, Який Він, Який Його характер, ми можемо мати успіх. Про це говорить  Президент місії «Мир дому вашому» Віктор Матвєєв.

 

«… У мене є такий гарний приклад рецепта. Ми всі розуміємо, що є борщ… А для того, щоб його приготувати, нам треба мати рецепт. І ми тоді, дотримуючись цих інгредієнтів, робимо борщ. Так само і в суспільстві… У ньому є певний рецепт. І рецепт біблійний, як ми можемо впливати і трансформувати, і робити наше суспільство кращим…»

 

 «Що християни мають робити? Найперше – Бог чекає на те, що ми з вами будемо читати та вивчати Його Слово. Чому? Тому що тільки через розуміння  Бога, тільки через розуміння Його характеру, того, що Він хотів би зробити на цій землі, тільки через Його Слово ми можемо щось зрозуміти»

 

«… Що йде першим? Бізнес, економіка або сім’я? Насправді йде сім’я. Чому? Тому що перед тим, як створити сім’ю, Бог дав Адамові Едемський сад.  Тобто, маленьку роботу, обов’язок, відповідальність. І Він хотів, щоб людина була самодостатньою… Тобто, уявляєте, Бог один на один із чоловіком, і Він дає  йому працю і каже: слухай, не треба бігати туди-сюди, треба, щоб ти сам себе забезпечував, і щоби ти сам себе годував. Бо Він розумів, що в Адама скоро з’явиться дружина, діти, і треба їх забезпечувати. Тобто, Він дає йому бізнес…»

 

«… І Бог нам допомагає. Він нас забезпечує, робить чудеса. Він відповідає на наші потреби… Одне з Імен Божих – це Єгова-Іре, рос. «Господь усмотрит», або Ель-Шаддай, тобто, Бог Вседержитель, або Бог, Який все забезпечує. Бог, Який дає все, все, що потрібно»

 

«Тобто, ми бачимо з вами, що є бізнес-сім’я-освіта, і, до речі, досить цікавим є таке: якщо  ми з вами подивимося на ще деякі події в Едемському саду, то ми зрозуміємо, що у них [Адама і Єви] був бізнес. Хто з ними у прохолоді дня гуляв і їх навчав? Сам Господь. Тобто, Господь був їхнім Учителем. І це ми вже плавно переходимо до сфери життя – освіти»

 

«Чому ми розуміємо Бога через мистецтво? Тому що написано, що кожного дня, коли Бог творив цей світ, Він закінчував цей день, Він дивився на цей день, І Він казав: «Це добре…»