Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Шановна пані»
Гостя: Заміра Садрідінова
Ведуча: Світлана Горлушко

 

  У щоденних життєвих турботах та суєті ми часто схильні нехтувати нашими духовними потребами, нехтувати спілкуванням з Богом, Який є Хліб та Вода для наших  спраглих душ. Як знаходити час для головного? Про це авторка та ведуча програми «Шановна пані» Світлана Горлушко говорить з гостею  Замірою Садрідіновою.

 

«... Чим більше я пізнаю Бога, тим більше починаю розуміти наскільки я Його мало знаю. ...Серед цих турбот, серед життєвих якихось негараздів, обставин, потреб, найголовніше, звичайно, це виділити час для Бога. Чому, тому що з того моменту, як ми народжуємося духовно, наша духовна частина - це те, чим харчується наша духовна людина, це взаємини з Богом...»

 

«... Як ось у Слові написано: Люби Господа Бога твого і ближнього твого. Тобто, щоб усе було гармонійно, треба знайти такий час для Бога, коли справді ніщо тебе не буде відволікати...»

 

«... Ось це розуміння, одкровення, що без часу, який ми проводимо з Богом, без цього усамітнення, без цього інтимного близького спілкування з Богом, без того, щоб я міг пробувати в Слові Божому, досліджувати, отримувати об’явлення, як написано, приховати це слово у своєму серці, ми не можемо жити в цьому бурхливому світі, тим більше, з цими труднощами, які є останнім часом, масова ось ця депресія. Дуже важко, коли ти не маєш ось цього близького контакту, близьких взаємин з Богом...»

 

«Я думаю, що все ж залежить від самої людини, наскільки вона жадає, наскільки у неї є розуміння потреби в Бозі, розуміння, що «мені потрібен Бог». Без Бога навіть я не зможу впоратися з тими справами, якими я займаюся...»

 

«Щодня потрібно перебувати в Слові. Добре слухати проповіді, добре слухати вчення, це потрібно, воно все допомагає нам духовно зростати. Але, тим не менше, коли ми потрапляємо в якісь складні обставини, ...саме в ці моменти нам допоможе ось те слово, і особисті взаємини з Богом, які ми побудували за цей час, тому що, коли труднощі, знання кудись зникають дуже швидко. Але ти згадуєш саме те слово, саме те, що Бог сказав тобі особисто через Слово Боже. Ось ти просто згадуєш і це допомагає тобі подолати цю ситуацію...»