Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Шановна пані»
Гостя: Світлана Наказна, авторка і засновниця  «Академії щасливих стосунків» 
Ведуча: Світлана Горлушко

 

  Світлана Горлушко продовжує розмову з авторкою і засновницею  «Академії щасливих стосунків»  Світланою Наказною про стан жінки, яка довгі роки перебуває у стресовому стані через проблеми у родині.   Світлана Наказна розповідає історію зі свого сімейного життя, як їй із чоловіком вдалося подолати розчарування у шлюбі, а також ділиться секретом, що допоможе відновити стосунки і зробити їх по-справжньому гармонійними.

 

«Я скажу перше і головне: що відчуває кожна жінка, коли впадає у стан стресу? Сильний глибинний біль. Біль і відчуття провини за те, що в її житті не сталося так, як відбувається у інших людей. От не вийшло. Це глибокий біль. Й усвідомлення ось цього болю (сьогодні це я вже навчилася), тоді зашкалювало так сильно, що я навіть не розуміла, звідки цей біль приходить...»

«... І я зрозуміла, що біль - це не наш ворог, це наш друг. Що будь-який біль, який людина має у фізичному тілі, свідчить про те, що потрібно піти до лікаря і полікувати...»

 

«... На підставі цього болю минулого в наше сьогоднішнє життя приходить брехня про самого себе, про те, хто я є. Ця брехня впливає на нашу самооцінку... Я розібралася з природою цього болю - це була моя низька самооцінка, страх, що я погана і мене можна кинути, мене можна залишити... І я почала розбиратися з цим страхом, із цією природою, звідки прийшов цей страх. Я дозволила Духові Святому змінити мене як особистість...»

 

«Інша людина плаче - нам дуже хочеться її втішати. Але ж плакати - це нормально. Ми можемо підтримати людину. Просто сказати: «Не засмучуйся. Все вдасться…»

 

«... Нас ніколи не вчили про те, що у взаємини потрібно вкладатися. Скільки треба людині часу, щоб стати професіоналом у якійсь справі? Щоб стати професіоналом, необхідні мінімум 15 років. Роки цілеспрямованого навчання. Для того, щоб побудувати здорові взаємини в родині, шлюбі, потрібні роки навчання цілеспрямованого...»

 

«... Коли людина вторгається на чужу територію - на територію свого сина, дочки, або свого чоловіка і починає грати роль «Бога» в його житті, відповідаючи за всі інші сфери в його житті, вона впадає в роль рятувальника. Це називається співзалежність...»