Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Геннадій Коровай, консультант із питань хімічної залежності в місії «Тін Челлендж Україна»
Програма: «Це реально»
Ведучий: Сергій Цвєтков

 

    У сьогоднішньому випуску чоловічої програми  «Це реально» автор і ведучий Сергій Цвєтков говорить з Геннадієм Короваєм, консультантом з питань хімічної залежності в місії «Тін Челлендж Україна». У розмові йдеться про сучасних Лазарів - людей, яких Господь повертає до життя. Десять років тому Господь Ісус знайшов Геннадія на смітнику. Чоловік помирав від наркотиків…  Бог дарував Геннадієві життя, нове серце, приєднав до чудової церкви, відновив здоров’я, покликав на служіння, зробив щасливим сином, чоловіком і батьком…

 

     «...Зрозумійте, любов має межі. Є любов, а є співзалежні взаємини. Вам треба сісти і чесно поговорити... Поговорити про себе, поговорити про свої почуття, про свій біль, про свої очікування. Поставити певні умови»

 

   «Просто треба розмовляти, запрошувати інших людей, родичів, якось обговорювати цю проблему»

 

    «Служіть іншим людям, якщо ви в церкві, приєднаєтеся до служіння, де трудяться для людей: у лікарнях, в'язницях, просто будьте слухняним. Тому що Біблія каже, що ми - блаженні, коли ми коримося. Христос каже: «Якщо любите Мене, то дотримуйтеся того, що Я говорю. Тоді Я прийду і буду спілкуватися з вами». Далі Він каже: «Я прийду з Отцем, обитель ось тут учиню»

 

   «Є така дивовижна схема: слухняність, присвята і смиренність. Ми повинні присвятити себе, бути слухняними вченню Христа, і воно приведе нас до смирення. Смирення - це «з миром». Прийде цікавість, прийде від Бога мир, прийде напоумлення...»

 

   «Я повертаюся до стосунків, які будуються в межах Слова Божого. У Біблії говориться, що коли шляхи людини до вподоби Господу, то Він ворогів примиряє, влаштовує все...»