Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Максим Шмерега, державний службовець 
Програма: «Це реально»
Ведучий: Сергій Цвєтков

 

Про служіння своїй країні автор і ведучий програми «Це реально» Сергій Цвєтков говорить із Максимом Шмерегою. Від 2012 року гість нашої передачі обіймає посаду головного консультанта  Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Чому Максим став державним службовцем? Чи позначається його служба на приватному житті? Відповіді на ці та інші цікаві запитання ви дізнаєтеся з нашої програми.

 

 «Оскільки я державний службовець найнижчого рангу, то на приватному житті це позначається дуже просто: ти їздиш тим самим метро, користуєшся тим самим громадським транспортом, маршрутками і ходиш тими самими магазинами…»

 

 «…Хочеться, щоб громадяни відчували в державі партнера, можливо, старшого партнера, того, хто  більше знає, більше може, але все ж партнера, а не якогось агресора чи того, хто за рахунок слабшої категорії людей самостверджується» 

 

 «Ментально ми розуміємо, що ми живемо в державі, не досконалій, безумовно. Але це велике благословення – мати свою державу. І я хотів би і радіослухачів закликати дякувати Богові за те, що  ми маємо свою державу»