Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Олексій Гордєєв, журналіст
Програма: «Це реально»
Ведучий: Сергій Цвєтков

 

Якою є журналістика сьогодення? З якими викликами має справу сучасний журналіст? І чи можна довіряти сучасним ЗМІ? Автор і ведучий програми «Це реально» говорить про це з журналістом-міжнародником, автором книги «Церковь на Майдане» Олексієм Гордєєвим. Також Олексій розповідає, чому обрав своєю професією саме журналістику та  наскільки добре її представникам потрібно знати різні сфери життя, щоб якісно виконувати свою роботу.    

 

«Журналістика – це загалом уміння передавати інформацію. Якщо ти доріс до певного рівня, ти можеш її навіть інтерпретувати.»

 

«Я – нормальний релігійний журналіст, бо в мене є богословська освіта і я декілька років навчався, як писати про релігію.»

 

«Я прокидався о 6:30, щоб від сьомої ранку до третьої бути редактором стрічки. І всі події на Майдані пройшли на моїх очах. Я бачив усе від початку і до кінця…»

 

«У християнина має бути єдина мета – правильно і нормально робити свою роботу, перш за все.»

 

«У професіях технічного плану просто вимагається нормально робити роботу. З журналістикою трохи інше, бо вона вважається інтелектуальною роботою, яка здатна впливати на світогляд людей, які читають, дивляться або слухають певний вид ЗМІ.»