Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Роман Ващук, співак
Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Ведуча: Ірина Суботовcька

 

   Уже відомий багатьом із вас, друзі, співак Роман Ващук презентує у нашій програмі свою нову пісню під назвою «Не преткнусь». У перші години розміщення у Фейсбуці музичний твір набрав тисячі переглядів та сотні репостів у соціальних мережах.

   В основі пісні - Слово Боже, яке приносить мир, відновлення та надію. Автор тексту – пастор Олександр Шевченко - прагнув відобразити зміст 90-го псалма у віршованій формі.

   Роман Ващук зазначив: «Упевнений, що цей трек послужить багатьом серцям і людським долям»…

 

   «Зараз дуже серйозно ми готуємось до такої великої події  - це наступний фестиваль «ЖИВИ FEST», який буде 21 вересня. Цікаво і водночас дуже відповідально, що це буде приурочено до Всесвітнього дня миру, який буде 21 вересня. І ми вже готуємось до того фестивалю…»

 

  «…Вокал – це моє. Я дуже люблю різні такі складні речі співати… Це мені близько – от такі речі, які торкаються душі. Більш така доросла музика…»

  «…Я дуже вражений глибиною тих слів, які він [Олександр Шевченко] написав. І те, що це – Слово Боже, це Біблія, перефразоване, через себе пропущене Слово Боже,  і завжди Біблія дієва, тому ці слова дуже глибоко торкнулися мене…»

 

   «Я відчував у духовному плані, що ця пісня буде мати великий вплив…»

 

   «…Є пісні, які мають торкатися не тільки лише, щоб ти запам’ятав  слова і повторював їх, а ті, які торкаються десь всередині якихось струн, яких ми не бачимо, десь на рівні підсвідомості. Я думаю, що тут величезне значення мають слова… Потім важливу роль грає мелодія. Аранжування. Плюс, я думаю, що величезний відсоток (складно переоцінити цей відсоток) – це просто Божий промисел у цьому всьому. Тому що ми всі – віруючі люди… З одного місця ми отримуємо те, що надихає, і те, що дає мотивацію, й те, що, взагалі, піднімає з колін – від Бога…»

 

   «…Я вірю взагалі, що музика  - духовна. Навіть коли немає слів,   то  ти можеш дух відчувати музики...»