Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Віталій Черкашин, лікар-хірург
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Олеся Василенко

 

  До вашої уваги – дивовижна історія Віталія Черкашина. Так сталося, що Віталій потрапив у серйозну аварію та перебував на межі життя і смерті. Але Господь учинив диво в цій ситуації і чоловік вижив. Це відбулося завдяки численним молитвам інших людей, знайомих і не знайомих, з різних куточків світу, які просили Бога виявити Свою ласку Віталієві. І Господь відповів на молитви. Відповів так, що навіть невіруючі люди були вражені дивом, яке сталося. Слухайте і дивіться це, надзвичайно цікаве, інтерв’ю просто зараз. 

 

  «Знаєте, коли я працюю, коли я щось роблю, я розумію, що від мене насправді нічого не залежить. Хоч які б ліки я призначав, хоч яким би розумним я був, хоч як би я намагався використовувати кращі протоколи для пацієнта, я розумію, що основне робить Бог. І якщо Він не братиме участі в цьому процесі, у мене нічого не вийде»

 

    «...Вийшло так, що ту зону дороги, де було дуже багато ям, ми об'їжджали узбіччям. І коли повернулися, - знову ями, вибухнули два колеса, і машина полетіла фактично в зворотний бік. Я не можу досі зрозуміти, як це сталося. Машина летіла не за ходом руху, а летіла назад. І в результаті я з машини вилетів...»

 

   «Лікарі давали максимум один відсоток, що я доїду до Києва живим. І моя дружина, помолившись, сказала, що «я підпишу будь-яку розписку, я усвідомлюю все те, що може статися, але це єдиний шанс, щоб йому допомогти...»

 

    «...Я згадав один вірш, це 1Кор. 10:13: «Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її». І згадавши його, я почав думати: «Господи, чому Ти думаєш, що це «не більше, ніж можете»? У мене немає сил, я нічого не можу. Я безпорадний. Чому Ти вирішив, що я маю сили?». І я зрозумів, що не в мене є сили, а в Нього є, Він їх дає. Якщо Він сказав, що це буде не надмірно, якщо Він сказав, що Він допоможе, отже, залишилося дочекатися цієї допомоги. І можу сказати, що через якийсь час руки почали працювати...»

 

    «Бог Він всесильний, але річ не в Його силі. Він любить, і Своєю любов'ю Він творить усе»

 

    «Бог справді продовжує чинити дива й Він не заспокоюється в цьому, і  Його любов насправді не має меж. І нічого неможливого для Нього немає. Те, що здається з людської точки зору вже закінченим та досконалим, з точки зору Бога - тільки початок»

 

   «...Потрібно пам'ятати, що Бог завжди поруч. Хоч як би важко було, навіть якщо вам здається, що Він вас залишив, Він однак - поруч. Просто Він чекає, коли у вашому житті з'явиться місце для Нього, коли, замість того, щоб шукати допомоги у людей, шукати ту людину, яка вирішить усі ваші питання та проблеми, шукати тих, хто володіє великою могутністю в цьому світі, треба дати місце Богові, покладатися на Нього - цілком, без залишку, без якихось сумнівів, тому що тоді Він починає здійснювати Свої чудеса. Коли Він бачить, що Він - це єдине рішення у вашому житті. Він - це єдиний, до Кого ви звертаєтеся, тому що тільки Йому довіряєте. Бог хоче відчувати, що тільки Він - головний у вашому житті...»