Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Наталія Єрісова
Програма: «Шановна пані» (частина 2)
Ведуча: Світлана Горлушко

 

    Як донести духовні істини тим, кого ми любимо – нашим дітям, іншим близьким людям? Звісно, за допомогою Божого Слова. Воно – як зброя, дієва та ефективна. Але цю зброю слід застосовувати з неабиякою обережністю та любов’ю, щоб не нашкодити нашим рідним, а, навпаки, - щоб викликати в них довіру до  істин Біблії. Такого висновку дійшли авторка та ведуча програми «Шановна пані» Світлана Горлушко та її гостя – Наталія Єрісова. У другій частині інтерв’ю Наталія поділилася історією, як Боже Слово змінило спочатку її саму, а згодом вже і її близьких – чоловіка, доньку та свекруху…

 
 «... Я зрозуміла, що є слова, які дуже чітко до якоїсь ситуації підходять. Наприклад, якщо написано (в [Посланні до] Євреїв): «Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця», мене це дуже сильно торкнулося. Я зрозуміла, що мені потрібно брати Слово Боже і говорити Слово Боже. Тому що також написано: «воно не повертається до Мене марним», воно виконує все, для чого воно було послано Богом»

 

«... Потрібно молитися за своїх дітей, потрібно говорити з Богом про своїх дітей, і що раніше - то краще, тому що тільки Бог може змінити [їх]. Нам діти даються на короткий час, вони все одно - Божі, як і ми - Божі, і у нас - один Батько, Який створив всіх на Свій образ і подобу. І ось цей момент дуже важливо завжди розуміти, що відповідальність - на батьках...»

 

 «Ось ще можу сказати, що щирість дуже важлива у всіх спілкуваннях із дітьми, з близькими людьми. З ким завгодно важлива щирість. І Бог хоче, щоб ми були щирі у взаєминах з людьми і це дуже важливо. Це дає змогу Богові через нас говорити до людини»

 

«... У Бога Свої часи, у Бога Свої терміни. Потрібно дочекатися просто в терпінні. Біблія вчить нас: терпіння потрібно вам, щоб дочекатися обіцянок Божих, які виконуються в нашому житті. І це важливо...»