Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Добре слово»
Гостя: Жанна Бадашина
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Інколи відстань між Божими обітницями і тим, що є в реальному житті – занадто велика. Іноді Господь досить швидко відповідає на нашу молитву, а інколи цієї відповіді потрібно чекати роками і десятиліттями. Як зберігати віру, коли не розумієш Божих дій і не знаєш, яким насправді буде результат молитви? Про це ми поспілкувалися з нашою гостею Жанною Бадашиною.

 

«Дійсно, моє життя - це життя віри. Багато років (років 17, напевно) я молилася за мою дочку. Молилася за її долю, за її життя, тому що те, що я бачила своїми очима, я не могла з цим погодитися... Сьогодні я хочу сказати, що найкращий друг - це моя дочка...»

 

«... Мені Бог дав таке порівняння, що наше життя - не серіал. Що ми не можемо прокрутити всі серії і зазирнути в останню, де все добре, де є такий благословенний кінець. І я подумала, що побачити цей кінець можна тільки, прийнявши його вірою. Що наш Бог благий, що наш Бог живий, що в нашому Бозі немає ні тіні змін. Що те, що Бог зробив для мене вчора, Він робить для мене і сьогодні...»