Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Тема дня»
Гість: Віталій Вознюк, єпископ церкви «Еммануїл»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

 

  Божі принципи – нам на добро. У цьому людина завжди переконується, коли застосовує ці принципи у власному житті. У 13-му розділі 1-го послання до Коринтян нам залишено докладний опис любові, якою вона має бути і як має втілюватися у нашому житті. Господь є джерелом  цієї вічної любові і Він може дати нам силу виявляти її до ближнього.

  Про те, як Божа любов змінює нас, говоримо із  єпископом церкви «Еммануїл» Віталієм Вознюком.

 
«Коли ми наближаємося до Бога і приймаємо Божу любов, то це не може не вплинути на наше життя... Вона завжди, торкаючись нас, міняє наше життя…»

«Я вірю в те, що дійсно Бог має досконалу любов. Вона не залежить ні від чого. І чим ближче ми до Нього наближаємося, тим більше ця любов віддзеркалюється від нашого життя і виявляється через наше життя…»

 
«Іноді люди плутають любов до Бога  з любов’ю до того смаку благословень, які приходять від Бога. І вони люблять тільки те, що вони можуть отримати від Бога як благословення для свого життя, збудування свого життя. І тому вони тільки в цей бік дивляться. Але ми маємо зрозуміти, що коли ми доторкаємося до Бога,  чим ближче ми до Нього наближаємося, тим більше Його природа буде в нас виявлятися…»


«Коли ми читаємо 1-ше Коринтян, 13 розділ,  там є пояснення, що таке Божа любов. Кожне з цих пояснень - це дієслово. Це не є визначення почуттів, там чітко визначено, що  любов довготерпить, милосердствує, не шукає свого і т.п. Звичайно, нам як людям, у нашій природі простіше використовувати ту форму, яка нам легше дається в цей час… Але… нам треба брати Божі принципи і Божу природу, дозволити цьому характеру Ісуса Христа виявлятися у нашому житті…»