Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Назар Савчук, молодіжний служитель церкви «Жива надія» (Рівненщина)
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Назар Савчук – молодіжний служитель церкви «Жива надія» у с. Оженин, що на Рівненщині – сьогодні гість нашої програми. З Назаром розмовляємо про важливість створення якісного медіа-продукту, а також побудови взаємин між служителем та  молоддю, відповідального лідерства і потребу мати в житті моральні авторитети.

 

 «…Чому зросла якість [медіа-продукту], тому що збільшився попит. Люди набагато більше почали бути в мережі, і відповідно потрібно, щоб зростала якість… Відповідно ми як християни маємо докладати зусиль, щоб зростала якість нашого контенту будь-якого – як текстового, як  графічного, так і відео, бо по-іншому ми ніяк не зможемо конкурувати, скажімо, з тим, що є у світських медіа…»

 

 «… Батьки є для мене більше такими моральними авторитетами. Я пересвідчився в багатьох життєвих ситуаціях, що вони часто не словом, а от саме ділом сформували мене...»

 

1«… Якби в мене не було людей, які є мої авторитети, я би звернув на роздоріжжі не на той бік. І чому надзвичайно важливо мати авторитет, коли сьогодні у молодого покоління авторитети руйнуються?  Це надзвичайна проблема, тому що, виходить, ти тоді сам собі директор, сам собі навігатор, куди ти вирішуєш – туди ти і йдеш. Але будуть моменти, якісь такі моменти вибору, де твій авторитет міг би тобі сказати, що «йди не туди, куди ти хочеш, а йди сюди. І якщо ти не підеш – можливо, ти тут трохи програєш…»   

 

 «Один місіонер з Африки, Ед Сівець, говорив таку річ: щоб здобути зрілого, спасенного християнина, то набагато дешевше, швидше зробити, виховувати його з дитячих років, з молодих. Тому що змінити людину  в зрілому віці – то вже вкрай важко…»

 

«Якщо є з молоддю побудовані взаємини, ці люди відкриті, вони можуть підійти і розповісти те, що, можливо, часто не розкажуть навіть батькам. Тобто, стоїть питання побудови взаємин, наскільки ефективно лідерові у своїй команді вдасться це зробити»

 

«… Лідерство – це не привілей, а лідерство – це перш за все відповідальність. «Немає людини – немає служіння». Якщо ви хочете запустити якийсь новий проєкт, але немає людини, яка буде за це відповідати, то цей проєкт для вас – нереальний…»