Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Євген Дмитрієвський, старший пастор в’язничного служіння УВЦ ХЄВ
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

    Віра в Ісуса Христа робить злочинця зовсім іншою людиною. В цьому на власному досвіді переконався багато хто.  Віра повертає колишніх злочинців до повноцінного життя, сприяє їхньому примиренню з рідними та близькими, відновлює та наповнює  радістю і новим сенсом стосунки… Наш світлий гість, Євген Дмитрієвський, розповідає про благословенне служіння засудженим у в’язницях.

 

    «...Не можна просто прийти і перемкнути якісь важелі і відразу все почне інакше відбуватися. Це зрозуміло. Потрібно починати із законодавства, і якщо законодавство України - з Божою поміччю - буде ось таким гнучким, то, я гадаю, ми коли-небудь із тюремної системи, з каральної системи перетворимося на систему покаяння, на систему зміни мислення... злочинця»

 

   «... У всіх народів і в усі часи були в'язниці та були люди, які скоювали злочини, і були люди, які відбували своє покарання. Найвідоміша з особистостей - Йосип. Він почав свій підйом, так ми скажемо, такими соціальними сходами якраз із в'язниці... І коли ми дивимося на нього - здавалося б, людину принизили понікуди, - але це був ось той самий старт, який дав йому можливість стати другим в Єгипті після фараона...»

 

   «...До 2000 року, справді, всі практично конфесії християнські займалися тюремним служінням, але кожна - по-своєму. І тоді це призводило до деяких казусів... І потрібна була ось ця координація, потрібно було всім разом зібратися і домовитися, як ми будемо це робити, якщо ми дійсно християни і питання єдності для нас - не порожній звук. І в 2001 році було створено Українську міжконфесійну місію тюремного служіння...»

 

   «...Людина, перебуваючи якийсь час у місцях позбавлення волі, починає інакше думати й інакше розуміти, інакше цінувати свою сім'ю, інакше цінувати свободу. Зміна пріоритетів... Програма «Примирення» дає таку можливість: будь-який засуджений, який потрапляє в цю програму, записує відео-інтерв'ю (у нас є такий дозвіл від Міністерства юстиції)... Він каже, що він зрозумів, як він переоцінив своє життя... Коли навіть колишня дружина або мама... бачать на екрані ноутбука очі, міміку, слова чують свого чоловіка або сина, природно, це працює значно сильніше і краще...»