Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: В’ячеслав Олійник, пастор церкви «Благодать» (Чернівці)
 Ведуча: Ірина Суботовська


  Пастор чернівецької церкви «Благодать» В’ячеслав Олійник розповідає про служіння своєї спільноти. Церква здійснює активну соціальну працю для Господа, піклуючись про тих, хто потребує підтримки, і звісно ж, розповідаючи цим людям про Христа, щоб віра в Нього стала фундаментом їхнього життя.

 

«У нас порівняно молода церква – [нам] 24 роки, хоча це вже не дуже молода. І ми як молоді, звичайно, повні прагнення робити по-новому не тому, щоб виділитися серед інших, але служити в тому напрямку, який найкраще працює для Бога, який найкраще задовольняє потреби тих, хто приходить до нас на різні зустрічі і також на богослужіння»

 

«Ми з самого початку мали таке відкриття від Бога, що ми повинні бути активною соціально спрямованою церквою. Тому що євангелізація, яка скерована на нагальні потреби суспільства – це найкраща євангелізація. І тому, коли хтось приходить у приміщення нашої церкви, у нас і школа англійської мови працює (більше двохсот студентів там), у нас місія «Ковчег» для діточок із нещасливих сімей, де вони роблять домашні завдання, і ми допомагаємо (волонтери працюють з ними), клуби підліткові, молодіжні…»

 

«Як кажуть, всі дороги ведуть до Риму, так і всі шляхи через служіння ведуть до того, щоби людина почула Боже Слово, щоб вона через Боже Слово знайшла собі в Ісусі Христі власного Спасителя, а в особі нашої церкви – для себе духовну сім’ю. Тому кожне служіння спрямоване на цю мету»

 

«Закономірності духовного росту дуже схожі на закономірності нашого фізичного розвитку. І перша справа – це, звичайно, коли я увірував, дуже  я потребую того, щоб хтось мене носив на руках, щоб у мене була «нянька», яка б мене винянчила. Якщо мене раніше часу ставлять на ноги, це для мене може мати якісь наслідки нехороші. Але, звичайно, я розумію так цю ситуацію: якщо в мене як у новонаверненого християнина вклали все необхідне розуміння Бога і вклали розуміння, як будувати з Ним живі стосунки, родинні стосунки, які мене будуть підтримувати, тобто, не просто дали мені їжу, а дали мені інструмент, як я можу пізнавати Бога, як я можу вивчати Біблію найкраще, як вона може впливати і що це має бути практичне застосування Біблії в моєму житті… Якщо ми якісне виховання надаємо новонаверненим, дивишся, він іде, він дозріває, він приймає хрещення і він хоче служити»